Dział Techniczno - Inwestycyjny / Kontakty

Dział Techniczno - Inwestycyjny

ul. Henryka Sienkiewicza 13 A, 09-402-Płock

Dyrektor ds. Technicznych i Inwestycji
Dariusz Macion
pokój nr 21 a
e-mail: dmacion@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 40

Zastępca Dyrektora ds. Technicznych i Inwestycji
Andrzej Bromgau
pokój nr 22
e-mail: abromgau@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 20

Kierownik Działu Techniczno - Inwestycyjnego
mgr inż. Justyna Gapińska
pokój nr 22
e-mail: jgapinska@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 38

Zastępca Kierownika Działu Techniczno - Inwestycyjnego
mgr inż. Marek Brzozowski
pokój nr 22
e-mail: mbrzozowski@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 25

Inspektor nadzoru ds. sanitarnych
mgr inż. Lech Kosek
pokój nr 22
e-mail: lkosek@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 25

Specjalista ds. budowlanych
mgr inż. Stanisław Goździkowski
pokój nr 22
e-mail: sgozdzikowski@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 39

Inspektor nadzoru ds. budowlanych
mgr inż. Elżbieta Laskowska
pokój nr 22
e-mail: elaskowska@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 25

Specjalista ds. technicznych
mgr inż. Mariusz Dużyński
pokój nr 23
e-mail: mduzynski@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 29

Inspektor ds. technicznych
Jakub Suchodolski
pokój nr 22
e-mail: ksuchodolski@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 25

Specjalista ds. inwestycji
mgr inż. Tomasz Miecznik
pokój nr 21
e-mail: tmiecznik@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 27

Inspektor ds. inwestycji i rozwoju
mgr Piotr Lisocki
pokój nr 21
e-mail: plisocki@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 27



Szybki kontakt

Miejski Zakład Gospodarki
Mieszkaniowej - TBS Sp. z o.o.


09-402 Płock, ul. Henryka Sienkiewicza 13A

Dział Czynszów kontakt>>

Dział Techniczno - Inwestycyjny kontakt>>

Dział Organizacyjno-Prawny kontakt>>

Dział Ekonomiczno-Eksploatacyjny kontakt>>

Kancelaria kontakt>>

Sekretariat Zarządu kontakt>>

e-mail: sekretariat@mzgm-plock.pl

Godziny pracy: 

Poniedziałek - Środa       7.30 - 15.30
Czwartek                         7.30 - 17.30
Piątek                              7.30 - 15.30