Przetargi i wybory ofert / Wybory ofert

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na “Wykonanie konserwacji i usuwanie awarii w budynku mieszkalnym Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Jaśminowej 4. administrowanej przez MZGM – TBS Sp. z o.o. w Płocku”.

20.03.2018 | 10:07

OGŁOSZENIE O WSZCZĘCIU POSTĘPOWANIA W TRYBIE WYBORU OFERTY

Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Jaśminowej 4 w Płocku

ogłasza wybór ofert na wykonanie usługi w zakresie :

“Wykonanie konserwacji i usuwanie awarii w budynku mieszkalnym Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Jaśminowej 4. administrowanej przez Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o.o. w Płocku”.

czytaj więcej »

Wspólnota Mieszkaniowa przy Jaśminowej 4 zaprasza do udziału w postępowaniu na “Utrzymanie porządku i czystości wewnątrz budynku Wspólnoty Mieszkaniowej nieruchomości położonej w Płocku przy ul. Jaśminowej 4 oraz na przyległym terenie przydomowym

20.03.2018 | 09:58

Wspólnota Mieszkaniowa nieruchomości położonej w Płocku przy Jaśminowej 4 zaprasza do udziału w postępowaniu w trybie zapytania ofertowego na wykonanie usługi:

“Utrzymanie porządku i czystości wewnątrz budynku Wspólnoty Mieszkaniowej oraz na przyległym terenie przydomowym i osiedlowym, w tym w altanie śmietnikowej, będącym własnością wspólnoty lub innym terenie (bez terenu gminnego) w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów, w tym prawa miejscowego, administrowanych przez Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej - TBS Sp. z o. o. w Płocku.

czytaj więcej »

MZGM – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy – Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na : Wykonanie audytów energetycznych oraz programów funkcjonalno – użytkowych dla 10 budynków mieszkalnych.

20.03.2018 | 09:37

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy – Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na:

Wykonanie audytów energetycznych oraz programów funkcjonalno – użytkowych dla 10 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych będących własnością Gminy Miasta Płock

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wynikach postępowania w trybie wyboru ofert na Opracowanie inwentaryzacji budowlanej i dokumentacji technicznej wymiany instalacji wodociągowej w budynku przy ul. Kościuszki 5 w Płocku

19.03.2018 | 09:53

Ogłoszenie o wynikach postępowania w trybie wyboru ofert

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS sp. z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Henryka Sienkiewicza 13 A, działający w imieniu i na rzecz Gminy – Miasto Płock informuje, iż w wyniku postępowań w trybie wyboru ofert na:

Opracowanie inwentaryzacji budowlanej i dokumentacji technicznej wymiany instalacji wodociągowej w budynku przy ul. Kościuszki 5 w Płocku

czytaj więcej »

MZGM – TBS Sp. z o. o. działając w imieniu Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Obr. Westerplatte 5 ogłasza nabór ofert na sprzedaż powierzchni strychowej do adaptacji na samodzielny lokal mieszkalny w budynku przy ul. Obr. Westerplatte 5 o pow. ok. 80 m2.

16.03.2018 | 15:03

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Wspólnoty Mieszkaniowej nieruchomości położonej w Płocku przy ul. Obr. Westerplatte 5 ogłasza nabór ofert na:

sprzedaż powierzchni strychowej z przeznaczeniem na adaptację na samodzielny lokal mieszkalny w budynku położonym przy ul. Obr. Westerplatte 5 w Płocku o powierzchni ok. 80 m2 (liczonej po obrysie podłogi).

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na wykonanie dokumentacji projektowo–kosztorysowej instalacji c.w.u. i wod-kan w budynku Kolegialna 29/2

14.03.2018 | 10:53

Wspólnota Mieszkaniowa nieruchomości położonej w Płocku przy ul. Kolegialnej 29/2, w imieniu której działa Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o. o. w Płocku ogłasza wybór ofert na wykonanie dokumentacji technicznej projektowo – kosztorysowej instalacji ciepłej wody użytkowej oraz wymiany instalacji wodno – kanalizacyjnej w zakresie pionów i podejść odpływowych w budynku przy ul. Kolegialna 29/2 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na wykonanie wymiany instalacji wod-kan w budynku Jachowicza 44

12.03.2018 | 12:31

Wspólnota Mieszkaniowa nieruchomości położonej w Płocku przy ul. Jachowicza 44, w imieniu której działa Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o. o. w Płocku, ogłasza wybór ofert na wykonanie wymiany instalacji wod-kan w budynku przy ul. Jachowicza 44 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 2 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Słonecznej 56 w Płocku. Lokal przeznaczony do ponownego zasiedlenia.

08.03.2018 | 11:04

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na:

wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 2 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Słonecznej 56 w Płocku. Lokal przeznaczony do ponownego zasiedlenia.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 19 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Wyszogrodzkiej 34/2 w Płocku. Lokal przeznaczony do ponownego zasiedlenia.

08.03.2018 | 11:00

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na:

wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 19 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Wyszogrodzkiej 34/2 w Płocku. Lokal przeznaczony do ponownego zasiedlenia.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 8 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Żyznej 4C w Płocku. Lokal przeznaczony do ponownego zasiedlenia.

08.03.2018 | 10:56

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na:

wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 8 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Żyznej 4C w Płocku. Lokal przeznaczony do ponownego zasiedlenia.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na wykonanie inwentaryzacji budowlanej i dokumentacji projektowo–kosztorysowej na wymianę instalacji wodociągowej budynku przy ul. Kościuszki 5

01.03.2018 | 14:15

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na wykonanie inwentaryzacji budowlanej nieruchomości ul. Kościuszki 5 w Płocku oraz dokumentacji projektowo – kosztorysowej na wymianę instalacji wodociągowej.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na wykonanie remontu klatek schodowych w budynku przy ul. Obr. Westerplatte 10

26.02.2018 | 14:46

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Wspólnoty Mieszkaniowej nieruchomości położonej w Płocku przy ul. Obrońców Westerplatte 10 ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na wykonanie remontu klatek schodowych w budynku położonym przy ul. Obrońców Westerplatte 10 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - 1 Maja 4 - remont klatek schodowych branża elektryczna i budowlnana

26.02.2018 | 09:49

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Wspólnota Mieszkaniowa budynku przy ul. 1 Maja 4 w Płocku, w imieniu której działa Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o.o., ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: Wykonanie remontu klatek schodowych w budynku mieszkalnym przy ul. 1 Maja 4 w Płocku

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - budynek garaży Słodowa - wykonanie zasilania energii elektrycznej w 5 lokalach gminnych

16.02.2018 | 08:30

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: wykonanie zasilania energii elektrycznej 5 lokali użytkowych, gminnych w budynku garaży przy ul. Słodowej 1 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Otolińska 23 m. 316 - remont pustostanu II

15.02.2018 | 09:07

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 316 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Otolińskiej 23 w Płocku. Lokal przeznaczony do ponownego zasiedlenia.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o unieważnieniu wyboru ofert - Otolińska 23 m. 316 - remont pustostanu I

15.02.2018 | 09:01

Miejski Zakład gospodarki Mieszkaniowej - TBS Sp. z o.o. działając w imieniu i na rzecz Gminy - Miasto Płock, informuje, iż postepowanie wyboru ofert na wykonanie remontu pustostanu nr 316 przy ul. Otolińskiej 23 w Płocku, zostało unieważnione z powodu przekroczenia przez oferentów kwoty przeznaczonej przez Zamawiającego na sfinansowanie przedmiotu zamówienia.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Kościuszki 5 - dokumentacja projektowo-kosztorysowa na wymianę instalacji wodociągowej

14.02.2018 | 15:24

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na wymianę instalacji wodociągowej w posesji ul. Kościuszki 5 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Bartnicza 1 m. 25 - remont pustostanu

14.02.2018 | 09:10

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 25 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Bartniczej 1 w Płocku. Lokal przeznaczony do ponownego zasiedlenia.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Bartnicza 1 m. 2 - remont pustostanu

14.02.2018 | 09:09

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 2 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Bartniczej 1 w Płocku. Lokal przeznaczony do ponownego zasiedlenia.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wyborze ofert - Jakubowskiego 8 m. 10 - remont pustostanu

14.02.2018 | 09:07

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na: wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 10 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Jakubowskiego 8 w Płocku. Lokal przeznaczony do ponownego zasiedlenia.

czytaj więcej »
[1] [2]       następna strona


Szybki kontakt

Miejski Zakład Gospodarki
Mieszkaniowej - TBS Sp. z o.o.


09-402 Płock, ul. Henryka Sienkiewicza 13A

Dział Czynszów kontakt>>

Dział Techniczno - Inwestycyjny kontakt>>

Dział Organizacyjno-Prawny kontakt>>

Dział Ekonomiczno-Eksploatacyjny kontakt>>

Kancelaria kontakt>>

Sekretariat Zarządu kontakt>>

e-mail: sekretariat@mzgm-plock.pl

Godziny pracy: 

Poniedziałek - Środa       7.30 - 15.30
Czwartek                         7.30 - 17.30
Piątek                              7.30 - 15.30