Przetargi i wybory ofert / Wybory ofert

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na opracowanie dokumentacji na wykonanie instalacji c.o., c.w, wod-kan w budynku przy ul. Nowy Rynek 14

21.06.2018 | 13:21

Wspólnota Mieszkaniowa nieruchomości położonej w Płocku przy ul. Nowy Rynek 14, w imieniu której działa Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o. o. w Płocku ogłasza wybór ofert na opracowanie dokumentacji technicznej na wykonanie instalacji c.o., ciepłej wody oraz wymianę instalacji wod-kan (wraz z kosztorysami) w budynku przy ul. Nowy Rynek 14.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na wykonanie wymiany wodomierzy lokalowych przy ul. Pszczelej 7

21.06.2018 | 13:16

Wspólnota Mieszkaniowa nieruchomości ul. Pszczela 7 w Płocku , w imieniu której działa Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o. o. w Płocku, ogłasza wybór ofert na wykonanie wymiany wodomierzy lokalowych.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na remont dachu budynku przy ul. Gałczyńskiego 6

20.06.2018 | 14:01

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Wspólnoty Mieszkaniowej nieruchomości położonej w Płocku przy ul. Gałczyńskiego 6 ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na wykonanie remontu dachu budynku położonego przy ul. Gałczyńskiego 6 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wynikach postępowania w trybie wyboru ofert na wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 10 przy ul. Na Skarpie 8

19.06.2018 | 13:59

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS sp. z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Henryka Sienkiewicza 13A, działający w imieniu i na rzecz Gminy – Miasto Płock informuje, iż w wyniku postępowań w trybie wyboru ofert na wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 10 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Na Skarpie 8 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wynikach postępowania w trybie wyboru ofert na wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 106 przy ul. Słodowej 1

19.06.2018 | 13:55

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS sp. z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Henryka Sienkiewicza 13A, działający w imieniu i na rzecz Gminy – Miasto Płock informuje, iż w wyniku postępowania w trybie wyboru ofert na wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 106 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Słodowej 1 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wynikach postępowania w trybie wyboru ofert na wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 1 przy ul. Słonecznej 56

19.06.2018 | 13:49

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS sp. z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Henryka Sienkiewicza 13A, działający w imieniu i na rzecz Gminy – Miasto Płock informuje, iż w wyniku postępowania w trybie wyboru ofert na wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Słonecznej 56 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na wykonanie remontu tarasów w budynku wielorodzinnym przy ul. Wańkowicza 50

19.06.2018 | 13:27

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. z siedzibą w Płocku przy ul. Henryka Sienkiewicza 13A działający w imieniu i na rzecz Wspólnoty Mieszkaniowej nieruchomości przy ul. Wańkowicza 50 z siedzibą w Płocku przy ul. Henryka Sienkiewicza 13A ogłasza wybór ofert na wykonanie usługi w zakresie: “Remont tarasów w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Wańkowicza 50”.

czytaj więcej »

Zamówienia na usługi społeczne na „Dozór i ochronę mienia z wykorzystaniem instalacji monitoringu wizyjnego w budynku przy ul. Otolińskiej 23 w Płocku”.

18.06.2018 | 14:37

Ogłoszenie o wynikach postępowania

o udzielenie zamówienia na usługi społeczne prowadzonego na zasadach określonych w art. 138o ustawy Prawo zamówień publicznych w trybie „Wyboru oferty”

na

"Dozór i ochronę mienia z wykorzystaniem instalacji monitoringu wizyjnego w budynku przy ul. Otolińskiej 23 w Płocku”.

czytaj więcej »

Zamówienia na usługi społeczne na ,,Dozór i ochronę mienia z wykorzystaniem instalacji monitoringu wizyjnego w budynku przy ul. 3 Maja 16 w Płocku”.

18.06.2018 | 14:32

Ogłoszenie o wynikach postępowania

o udzielenie zamówienia na usługi społeczne prowadzonego na zasadach określonych w art. 138o ustawy Prawo zamówień publicznych w trybie „Wyboru oferty”

na

"Dozór i ochronę mienia z wykorzystaniem instalacji monitoringu wizyjnego w budynku przy ul. 3 Maja 16 w Płocku".

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wynikach postępowania w trybie wyboru oferty na ''Utrzymanie i zapewnienie sprawności technicznej przewodów dymowych i wentylacyjnych w budynkach będących własnością MZGM – TBS Sp. z o. o. oraz przekazanym w użyczenie MZGM – TBS

18.06.2018 | 10:01

OGŁOSZENIE O WYNIKACH POSTĘPOWANIA W TRYBIE WYBORU OFERTY

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Płocku przy ul. Henryka Sienkiewicza 13 A, działający w imieniu własnym, w odniesieniu do budynków stanowiących własność Spółki oraz do budynku stanowiącego własność Gminy – Miasto Płock przekazanego w użyczenie MZGM – TBS Sp. z o.o. informuje, iż w wyniku postępowania w trybie wyboru oferty na :

"Utrzymanie i zapewnienie sprawności technicznej przewodów dymowych i wentylacyjnych w budynkach będących własnością MZGM – TBS Sp. z o. o. w Płocku oraz w budynku stanowiącym własność Gminy – Miasto Płock, przekazanym w użyczenie MZGM – TBS Sp. z o.o.”

została wybrana oferta złożona przez Spółdzielnię Pracy Usług Kominiarskich 09-402 Płock, ul. Gradowskiego 30

jako najkorzystniejsza pod względem kryterium wyboru oferty.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wynikach postępowania w trybie wyboru oferty na „Utrzymanie i zapewnienie sprawności technicznej przewodów dymowych, gazowo - spalinowych i wentylacyjnych w budynkach wspólnot mieszkaniowych, administrowanych przez MZGM – TBS Sp.

18.06.2018 | 09:53

OGŁOSZENIE O WYNIKACH POSTĘPOWANIA W TRYBIE WYBORU OFERTY

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp.z o.o. w Płocku przy ul. Henryka Sienkiewicza 13 A, działający w imieniu i na rzecz wspólnot mieszkaniowych, w odniesieniu do zasobów stanowiących ich własność informuje, iż w wyniku postępowania w trybie wyboru oferty na :

„Utrzymanie i zapewnienie sprawności technicznej przewodów dymowych, gazowo - spalinowych i wentylacyjnych w budynkach wspólnot mieszkaniowych, administrowanych przez MZGM – TBS Sp. z o. o. w Płocku.”

została wybrana oferta Spółdzielnia Pracy Usług Kominiarskich 09-402 Płock, ul. Gradowskiego 30

jako najkorzystniejsza pod względem kryterium wyboru oferty.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wynikach postępowania w trybie wyboru oferty na „Utrzymanie i zapewnienie sprawności technicznej przewodów dymowych i wentylacyjnych w budynku Skarbu Państwa, administrowanym przez MZGM – TBS Sp. z o. o. w Płocku.”

18.06.2018 | 09:46

OGŁOSZENIE O WYNIKACH POSTĘPOWANIA W TRYBIE WYBORU OFERTY

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp.z o.o. w Płocku przy ul. Henryka Sienkiewicza 13 A, działający w imieniu Skarbu Państwa, w odniesieniu do budynku stanowiącego jego własność informuje, iż w wyniku postępowania w trybie wyboru oferty na :

„Utrzymanie i zapewnienie sprawności technicznej przewodów dymowych i wentylacyjnych w budynku Skarbu Państwa, administrowanym przez MZGM – TBS Sp. z o. o. w Płocku.”

została wybrana oferta złożona przez Spółdzielnię Pracy Usług Kominiarskich 09-402 Płock, ul. Gradowskiego 30

jako najkorzystniejsza pod względem kryterium wyboru oferty.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 10 przy ul. Na Skarpie 8

12.06.2018 | 15:06

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 10 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Na Skarpie 8 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 106 przy ul. Słodowej 1

12.06.2018 | 15:03

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 106 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Słodowej 1 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 1 przy ul. Słonecznej 56

12.06.2018 | 14:55

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Słonecznej 56 w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na wywóz odpadów wielkogabarytowych z budynku przy ul. Jaśminowej 4

08.06.2018 | 15:21

Wspólnota Mieszkaniowa nieruchomości położonej w Płocku przy ul. Jaśminowej 4, w imieniu której działa Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o. o. w Płocku, ogłasza wybór ofert na wywóz odpadów wielkogabarytowych z pomieszczenia suszarni w budynku przy ul. Jaśminowej 4 w Płocku.

czytaj więcej »

MZGM – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na wymianę pokrycia dachowego z papy asfaltowej na pięciu garażach gminnych.

06.06.2018 | 13:42

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o. o. w Płocku działając w imieniu i na rzecz Gminy-Miasta Płock ogłasza wszczęcie procedury wyboru oferty na :

wymianę pokrycia dachowego z papy asfaltowej na pięciu garażach gminnych.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na utrzymanie i zapewnienie sprawności technicznej przewodów dymowych i wentylacyjnych w budynkach będących własnością  MZGM – TBS oraz w budynku stanowiącym własność Gminy-Miasto Płock .

05.06.2018 | 09:45

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na realizację usługi w zakresie utrzymania i zapewnienia sprawności technicznej przewodów dymowych i wentylacyjnych w budynkach będących własnością  MZGM – TBS Sp. z o. o.  w Płocku oraz w budynku stanowiącym własność Gminy-Miasto Płock, przekazanym w użyczenie MZGM – TBS Sp. z o.o.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na utrzymanie i zapewnienie sprawności technicznej przewodów dymowych, gazowo-spalinowych i wentylacyjnych w budynkach  wspólnot mieszkaniowych, administrowanych przez MZGM – TBS w Płocku

05.06.2018 | 09:36

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na realizację usługi w zakresie utrzymania i zapewnienia sprawności technicznej przewodów dymowych, gazowo-spalinowych i wentylacyjnych w budynkach  wspólnot mieszkaniowych, administrowanych przez MZGM – TBS Sp. z o. o.  w Płocku.

czytaj więcej »

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na realizację usługi w zakresie utrzymania i zapewnienia sprawności technicznej przewodów dymowych i wentylacyjnych w budynku Skarbu Państwa, administrowanym przez MZGM-TBS Sp. z o.o. w Płocku

05.06.2018 | 09:29

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w trybie wyboru oferty na realizację usługi w zakresie utrzymania i zapewnienia sprawności technicznej przewodów dymowych i wentylacyjnych w budynku Skarbu Państwa, administrowanym przez MZGM-TBS Sp. z o.o. w Płocku

czytaj więcej »
[1] [2]       następna strona


Szybki kontakt

Miejski Zakład Gospodarki
Mieszkaniowej - TBS Sp. z o.o.


09-402 Płock, ul. Henryka Sienkiewicza 13A

Dział Czynszów kontakt>>

Dział Techniczno - Inwestycyjny kontakt>>

Dział Organizacyjno-Prawny kontakt>>

Dział Ekonomiczno-Eksploatacyjny kontakt>>

Kancelaria kontakt>>

Sekretariat Zarządu kontakt>>

e-mail: sekretariat@mzgm-plock.pl

Godziny pracy: 

Poniedziałek - Środa       7.30 - 15.30
Czwartek                         7.30 - 17.30
Piątek                              7.30 - 15.30