Dział organizacyjno - prawny / Kontakty

Dział Organizacyjno - Prawny

ul. Henryka Sienkiewicza 13A, 09-402-Płock

Kierownik Działu organizacyjno - prawnego
Dorota Boberek
pokój nr 10
e-mail: dboberek@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 31

Starszy inspektor ds. windykacji
Jadwiga Niedzielska
pokój nr 3
e-mail: jniedzielska@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 16

Starszy inspektor ds. windykacji
Małgorzata Kuźniewska
pokój nr 3
e-mail: mkuzniewska@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 16

Specjalista ds. organizacyjno-prawych
Anna Mikołajewska
pokój nr 2
e-mail: amikolajewska@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 32

Starszy Inspektor ds. organizacyjno-prawnych
Aleksandra Kołodzieżna
pokój nr 2
e-mail: akolodziezna@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 32

Starszy referent ds. organizacyjno-prawnych
Renata Laskowska
pokój nr 6
e-mail: rlaskowska@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 17

Inspektor ds. organizacyjno-prawnych
Jolanta Srokowska
pokój nr 6
e-mail: jsrokowska@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 17

Główny specjalista ds windykacji
Grażyna Folusiak
pokój nr 9
e-mail: gfolusiak@mzgm-plock.pl
tel. 24 364 03 13



Szybki kontakt

Miejski Zakład Gospodarki
Mieszkaniowej - TBS Sp. z o.o.


09-402 Płock, ul. Henryka Sienkiewicza 13A

Dział czynszów kontakt>>

Dział techniczny kontakt>>

Dział Organizacyjno-Prawny kontakt>>

Zespół ds. Inwestycji i Rozwoju kontakt>>

Dział Ekonomiczno-Eksploatacyjny kontakt>>

Kancelaria kontakt>>

Sekretariat Zarządu kontakt>>

e-mail: sekretariat@mzgm-plock.pl

Godziny pracy: 

Poniedziałek - Środa 7.30 - 15.30
Czwartek                      7.30 - 17.30
Piątek                           7.30 - 15.30